15 June 2013

Zrób kreskę niczym Maestro


Jak większości osób, które mają ze mną choć nikły kontakt wiadomo, jeśli zielona kropka nie widnieje przy moim nazwisku na fejsbukowym profilu mogę być tylko w jednym miejscu - Biuro Oriflame (i w tym momencie AVONowcy, FMowcy i inni MLMowcy przestają czytać...).  Na masę pytań formułowanych różnie, ale mających na celu zrobienie wywiadu, 'Co skłoniło mnie do przesiadywania cały czas (o zgrozo!) w jednym miejscu?' odpowiem tu i terazMoje Biuro - moje, bo przesiaduję w nim praktycznie tyle samo, co w domu - nie jest zwykłym biurem. Na potwierdzenie tego stwierdzenia mam dowody w postaci zdjęć i rzeczy, które uzupełniają moją kosmetyczkę. ALE... powoli, od początku.

Genialna Bożenka - dyrektorka naszego biura 'hard to find' - wpadła na pomysł, który błyskawicznie wcieliła w życie, dzięki czemu makeupowe sierotki przy odrobinie chęci mogą stać się pełnoetatowymi makijażystkami (ha ha ha... bez świstka? nie w tym kraju.). Seria warsztatów 'Z Pędzlem' ma na celu dokształcenie każdego, kto wyrazi choć trochę chęci w zakresie kosmetyki. Warsztaty podzielone są tematycznie, a ja skupię się dziś na ostatnich czyli 'Zrób sobie kreskę'.
Kreski robiłyśmy pod okiem doświadczonych osób, głównie dlatego, żebyśmy nie pokaleczyły swoich buzi szpetną krechą rodem z wiejskiej wixy. Ze spotkania wyniosłyśmy nie tylko cenną wiedzę ale i pędzelki - nie było konieczne chowanie ich pod bluzką, wszystko legalnie.


To dzięki tym dwóm firmom wyglądałyśmy niczym gwiazdy.


P.S Jak zwykle polecam kliknąć w zdjęcia - większe wyglądają lepiej.
P.S.2 Polecam również zostawić komentarz - na prawdę byłoby miło wejść z Wami w jakąś interakcję :)

6 comments:

 1. Jeśli tylko umiałabym zrobić kreski, to na pewno kupiłabym sobie taki pędzelek i eyeliner :D No ale cóż... Moje zdolności manualne są minimalne i sądzę, że nawet przy najcieńszym pędzelku zrobiłabym coś nie tak i mogłabym widzieć już tylko na 1 oko :/ ~ Justyna

  ReplyDelete
 2. Magdaleno, skoro odbyłaś szkolenie, przeszkolisz i mnie kiedyś :D
  fajne zdjęcia ;)

  ReplyDelete
 3. Takie warsztaty w sumie fajna sprawa ;D Pamiętam moje początkowe problemy ze zrobieniem kreski, szkoda gadać ^^ Na szczęście już się nauczyłam.

  ReplyDelete
 4. mnie też by się takie warsztaty przydały. to nie to, że nie umiem zrobić kreski, ale zawsze zajmuje mi to TYYYLE czasu, a w międzyczasie zawsze ciapnę kropę nie tam, gdzie trzeba, zmyję, rozmażę i od nowa.
  masz jakieś tipy dobre jeśli chodzi o malowanie kreski? :D

  ReplyDelete
 5. a ja już umiem robić kreskę! choć na pewno nie jak maestro :D kurde, poszłabym kiedyś na jakieś takie warsztaty.

  ReplyDelete
 6. Śpiewasz, tańczysz, robisz zdjęcia i jeszcze piszesz???? Madzia, ile godzin ma Twoja doba? Aha, jeszcze udzielasz się w Oriflame :). Zrobiłaś na mnie wrażenie. Świetna robota :). Gratuluję !

  ReplyDelete

Dziękuję za każdy komentarz! Jest to dla mnie ogromną motywacją do dalszej pracy. Jeśli blog Ci się spodobał zapraszam do obserwacji :)