24 January 2014

The Walking Dead?

   Nie chwaliłam się wcześniej, bo nie lubię się chwalić... Ojeeej, dobra, po prostu szkołą zazwyczaj się ludzie nie chwalą! Ale moja jest zdecydowanie warta tego, żeby o niej wspomnieć. No to let's go!

   Nigdy w życiu nie posądziłabym się o to, że z moich ust padnie kiedyś zdanie: 'Szkoła? Co z tego, że zajęcia są w sobotę - mogę stać pod drzwiami już od poniedziałku!' mając je totalnie na myśli. A jednak! No, ale co innego można powiedzieć o zajęciach, na których pierwszą rzeczą jaką robisz to wygodne usadowienie się na kozetce z wybraną maseczką na twarzy? Raj dla kobitek w wieku każdym, no i dospać można.
   Kierunek na jaki jestem w stanie zawlec moje szanowne cztery litery bez marudzenia, a często nawet z bananem na twarzy (i tym razem nie chodzi o maseczkę) to Wizaż i Stylizacja Paznokci. Jak sama nazwa wskazuje zajęcia opierają się na upiększaniu naszych i tak już wspaniałych buziek wszelkiego rodzaju mazidłami. W szczegóły wchodzić nie będę, bo pojęcia takie jak fixer, czy duraline zdecydowanie nie są wiedzą potrzebną do przeżycia w razie apokalipsy zombie. A skoro już o niej wspomniałam to zostańmy w temacie. Potraficie wyobrazić sobie blondynkę z przeraźliwie ogromną dziurą w czole (kaliber 9mm to mało) chodzącą po centrum miasta, albo jadącą autobusem? Z tego miejsca pragnę pozdrowić każdego, kto mijał mnie w sobotę po zajęciach z charakteryzacji, przerażoną panią w sklepie, która pokazywała mi gdzie jest półka z 7days'ami, kolejne dwie sprzedawczynie, które chciały dzwonić po karetkę, ludzi robiących mi zdjęcia, policjantów z poczuciem humoru i uprzejmych panów ze straży miejskiej, którzy przepuścili mnie na pasach.
   Ja osobiście czekam na kolejny Zombie Walk, a dla Was mam kilka zdjęć.
(Zgadnijcie, które widnieje na moim facebooku jako profilówka :P)Glamour
21 comments:

 1. No oczywiście, że nasza szkoła jest naj <3 Ty nawet ze stylizacją na zombie-brzydala wyglądasz pięknie :D

  ReplyDelete
 2. Ile kosztuje zrobienie przez Cb make-upu? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Po takie informacje zapraszam na priv. Można pytać poprzez maila
   brooklynslimlady@gmail.com
   albo w wiadomości na facebooku
   https://www.facebook.com/maddiedx?fref=ts

   :)

   Delete
 3. Nasza szkoła rządzi !!! RULES xD hahaha , piękniutka <3

  ReplyDelete
 4. Bardzo ciekawy kierunek, a charakteryzacja bardzo dobra! Sama nie wiem co bym zrobiła gdybym zobaczyła kogoś tak wyglądającego na mieście :D ale miny ludzi musiały być pewnie niezłe, musieli być zdziwieni, wystraszeni, albo roześmiani, jeśli odkryli że to nie prawdziwe :)

  ReplyDelete
 5. jaaaa, ale czadowy makijaż *.* Zombies ftw!
  ja też całkiem lubię swoją szkołę, ale chyba nie aż tak bardzo :D

  ReplyDelete
 6. Haha! O matko, sama bym sie przeraziła jakbym zobaczyła cię na ulicy z taką dziurą w głowie. Pozytywny wpis, wywołał u mnie uśmiech. Pozdrawiam :)

  ReplyDelete
 7. Tak trochę przerażająco to wygląda jak sobie wyobrażę, że ktoś z dziura w głowie chodzi po ulicy :D

  ReplyDelete
 8. bardzo wiarygodna ta rana , trochę straszna +______+
  obserwuje
  http://staybloog.blogspot.com/

  ReplyDelete
 9. Ale świetnie to wygląda !
  Buziaki <3 ! Mój blog :)

  ReplyDelete
 10. wooow, jestem pod ogromnym wrażeniem!

  ReplyDelete
 11. Świetna robota;D krwawo:D ^^
  zapraszam na www.ddoubles.tk
  Obs za Obs?

  ReplyDelete
 12. Świetne, gdybym zobaczyła kogoś z takim czymś na ulicy i nie wiedziała że to makijaż to bym się nawet nie skapnęła :O.

  Obserwujemy? agnieszka-codziennosc.blogspot.com

  ReplyDelete
 13. Wow, gdybym Cię zobaczyła to bym zapewne się przestraszyła, a potem zaczęła się śmiać i pogratulowałabym Ci pewności siebie.

  Skom? http://madame-carmelle.blogspot.com/

  ReplyDelete
 14. Podoba mi się taka akcja. Kurczę gdyby się dało i u mnie w mieście (ba! we wszystkich miastach Polski) zrobić taką akcję trupków. I przegonić te moherki Ich miny musiały być bezcenne :D Nic za darmoszkę w sklepie nie dostałaś? ;)

  Ja w tym roku to jakoś tak dziwnie noszę rajstopy. Nigdy nie nosiłam. Jednak lubię jak moje stopy są ciepłe, no ale kupa. Dalej marzą. Wczoraj tak zmarzłam, że myślałam o wybiciu palców młotkiem xD

  ReplyDelete
 15. Haha miny musiały być bezcenne <3
  Taki kierunek jest jednak dużym plusem, sama się zastanawiam nad nim!
  Pozdrawiam ;)

  ReplyDelete
 16. Czyli apokalipsa zombie jednak się zbliża haha :D

  ReplyDelete
 17. PROFILOWKA OSTATNIA :D/Serek =D

  ReplyDelete

Dziękuję za każdy komentarz! Jest to dla mnie ogromną motywacją do dalszej pracy. Jeśli blog Ci się spodobał zapraszam do obserwacji :)