15 February 2014

Zakochańcy?

   Taki dzień piękny, taki słoneczny...
Nie lubię wiosny, ani jesieni. Jak dla mnie pogoda mogłaby być bardziej zdecydowana - albo mróz, albo upał, a nie takie byle co, jak i gdzie. Pewnie właśnie dlatego pogoda jest rodzaju żeńskiego. W każdym razie - do rzeczy. Post o dniu wczorajszym, ale nie będzie ani czerwono, ani różowo (no, może odrobinę).

   14 lutego. W oczy, i na oczy rzuca się mylion serduszek, chłopcy tachają wielkie kartonowe serca, oblepione czerwoną bibułą po kilkanaście kilometrów i później mają problem, żeby wysiąść z nimi z busa, dziewczyny z włosami prosto od fryzjera (któremu ktoś zdecydowanie powinien połamać ręce za wybór zawodu) - ach Walentynki... prawda? No cóż, nie dla mnie.
Nie, nie przyłączam się do ogólno-singlowego manifestu propagującego ostentacyjne nudności na widok wszystkiego co różowe, czerwone, albo w kształcie serc, tylko w tym jednym dniu. W zasadzie, na ten dzień czekałam z wypiekami na twarzy (i w lodówce), mimo, że status osoby wolnej nie bardzo powinien na to wskazywać. Chociaż, w sumie mogłabym spekulować, bo Dzień Świętego Walentego spędziłam ze swoją największą miłością, obchodząc jednocześnie naszą Drugą Rocznicę, w sposób jak najbardziej adekwatny.
   Już dokładnie dwa lata minęły, odkąd pobiegłam na pierwszy trening taneczny i od tego momentu wpadłam po uszy. Nie ma dnia, w którym nie odtańczyłabym chociażby 'śniadaniowego' tańca w kuchni, czy 'oczekującego' na przystanku autobusowym. Nie trudno więc wyobrazić sobie moje świeczki w oczach, kiedy dowiedziałam się , że właśnie tego dnia będę miała przyjemność poprowadzić zajęcia. Walentynki, z Tańcem, na sali?... yes please. :)

P.S. Jak zwykle klikamy w zdjęcia :)
P.S.2 A jak minęły Wasze Walentynki? :)

8 comments:

 1. hello dear. you have very nice blog. I love it <3
  tell me what about follow each other, I always follow back so let me know (>‿♥)
  xoxo from Spain
  www.thegrisgirl.blogspot.com.es

  ReplyDelete
 2. Dobrze, że umiesz się bawić w taki dzień i bez faceta ;D

  ReplyDelete
 3. Ja tam raczej nie obchodzę Walentynek, lecz cieszę się, że ten dzień upłynął Ci w przyjemnej atmosferze :)

  ReplyDelete
 4. Można świętować i w taki sposób :) bardzo fajne zdjęcia

  ReplyDelete
 5. Bardzo fajne pozytywne zdjęcia ;)
  Pozdrawiam i zapraszam do mnnie :)

  ReplyDelete
 6. a ja nie lubię słowa 'zakochańcy' :d
  wow, fajne walentynki :) ja spędziłam je ze swoim ukochanym ale w gronie znajomych, więc bardzo przyjemnie :D
  strasznie mi się podobają Twoje zdjęcia.

  ReplyDelete
 7. oo, ale super ; ) taniec rządzi!

  ReplyDelete
 8. Za sprawą mojego Mężczyzny moje walentynki też nie były różowe, czerwone tylko spędzone na sali pełnej luster. Zamiast romantycznego wieczoru był pierwszy roztańczony wieczór. I to był najlepszy prezent :))

  ReplyDelete

Dziękuję za każdy komentarz! Jest to dla mnie ogromną motywacją do dalszej pracy. Jeśli blog Ci się spodobał zapraszam do obserwacji :)