22 November 2014

'Życie, życie jest nobelon'

   Witam!
  Ten weekend mogę określić mianem weekendu idealnego(kto jest ze mną?). Jedynie wczorajsze marne starcie GKS z Legią przerwało na dwie godzinki błogi spokój i lenistwo. W sumie dawno nie opowiadałam Wam co u mnie. Jeśli ktoś zainteresowany updatem z mojego jakże idealnego życia - zapraszam.
   Mój tydzień wygląda zazwyczaj tak samo: praca instruktora tańca dla maluchów przeplatana treningami z Cheerleaders Bełchatów, meczami SKRY i GKS'u. Weekendy spędzam w szkole ucząc się anatomii ewentualnie będąc traktowana prądem, a później dla złagodzenia sytuacji sadzana z maseczką na buzi. Natomiast wieczory późne i bardzo późne spędzam z moim Mężczyzną i to praktycznie jedyny czas kiedy odpoczywam. Czasu dla siebie jak widać nie mam, a jak już mam, to niewielkie ilości w postaci jednego, czy dwóch dni w miesiącu. Moje braki w przestrzeni czasowej wypełniło troszkę autko, którym od niedawna się poruszam, dzięki czemu mogę się bardziej skupić na tym, co robię i znajduję w końcu czas na przyjemności, czyli blogowanie między innymi. Chciałabym oczywiście robić więcej rzeczy, więc muszę zająć się dobrą organizacją dnia, żeby wycisnąć z życia jeszcze więcej(nawet nie spodziewałam się, że zabrzmi to tak ambitnie). W telegraficznym skrócie - moje życie jest szybkie, czasochłonne, ale jestem z niego bardzo zadowolona! Zaspojleruję, że jeden punkt z listy do zrobienia na ten rok uda mi się spełnić w końcu w stu procentach - jestem szczęśliwa, a to chyba najważniejsze.
   Mam nadzieję, że ten luźny post pozwoli Wam przybliżyć sobie moją osobę i przy okazji Was nie zanudzi, a dla wzrokowców mam zdjęcia z makeupowej i paznokciowej stylizacji na wczorajszy mecz. Trzymajcie się cieplutko i do następnego. :)


17 comments:

 1. najważniejsze, że jesteś szczęśliwa ;) i robisz to co kochasz. piękne usta :)

  ReplyDelete
 2. Najważniejsze to być z życia zadowolonym, a człowiek zadowolony z tego co robi, to zdecydowanie szczęśliwy człowiek :-) Udanego wyciskania z życia jeszcze więcej :-)

  ReplyDelete
 3. Moje życie ostatnio również jest szybkie, dni lecą nieubłaganie choć również jestem szcześliwa :)
  Pięknie wyglądałaś ! ;)

  ReplyDelete
 4. Dobrze, że chcesz tak jak to powiedziałaś "wycisnąć z życia jak najwięcej" :)

  ReplyDelete
 5. najważniejsze to robić to co kochasz, a tobie się chyba to udało :D
  super post ;)

  ReplyDelete
 6. Piękne zdjęcie i bardzo ładne paznokcie. ;)

  ReplyDelete
 7. połączenie fioletu ze złotym ? Genialne :) No faktycznie masz sporo na głowie, ale widzę, że jakoś to ogarniasz i nie jest źle. Pozdrawiam i zapraszam do mnie na nową [www.nielegalna-strefa.blogspot.com]

  ReplyDelete
 8. świetny makijaż, ale jestem pod wrażeniem pazurków! Wybrałaś super kolor!
  pozdrawiam i zapraszam na:
  niuntis.blogspot.com

  ReplyDelete
 9. piekne zdjęcie i makijaz a pazurki boskie :)

  ReplyDelete
 10. Prawda jest taka, że tracimy okropnie dużo na tym, że nie potrafimy umiejętnie zagospodarować swoim czasem. To bardzo trudna umiejętność. Zauważyłam, że gdy miałam więcej zajęć i obowiązków to było mi łatwiej. Wiedziałam, że coś muszę zrobić, patrzyłam przyszłościowo, że aby się wyrobić to muszę zacząć już teraz. A w tym roku mam mniej zajęć i trudniej jest mi się jakoś zmobilizować.
  Świetne paznokcie, ładnie dobrane kolory i zachwyca mnie ten wzór :)

  ReplyDelete
 11. Make up approved by Żaneta Make-up Artist ;D

  ReplyDelete
 12. Świetne paznokcie ;)
  Zapraszam
  http://claudiastyl.blogspot.com

  ReplyDelete

Dziękuję za każdy komentarz! Jest to dla mnie ogromną motywacją do dalszej pracy. Jeśli blog Ci się spodobał zapraszam do obserwacji :)