20 April 2013

eeeeeReeeeMeeeeF ef emmm !

Jakoś tak się stało, że z systemu niemal codziennego przeszłam na system cotygodniowy. Coś tak czuję, że trzeba to zmienić!

Ten tydzień był jednym z lepszych tygodni od dłuższego czasu. Zacznę od tego, że mogę odhaczyć róż do policzków na swojej liście 'things to buy'! Szalałam na punkcie tego kosmetyku już długi czas i teraz w końcu mam go u siebie! Oprócz tego sprawy, o których jeszcze nie wspomnę dosłownie (potrzymam Was trochę w niepewności) przybierają dosyć ciekawy obrót i jeśli tylko kreatywność dopisze, to może być na prawdę fajnie. Obiecuję, że wszystkiego dowiecie się, kiedy będę znała konkrety. :)
No i rzecz najmilsza i totalnie niespodziewana - nie wiem, czy słuchał ktoś wczoraj radia RMF ok godziny 16.30.  Ja nie - a szkoda, bo dowiedziałabym się ze źródła, że niedługo wejdę w posiadanie iPoda Shuffle! Na szczęście kochana Żancia jest szybsza od RMFki i zadzwoniła do mnie z dobrą nowiną, zanim radio zdążyło wykręcić mój numer. Od zawsze powtarzam, że to moje ulubione radio - właśnie utwierdzili mnie w przekonaniu, że są najlepsi.

RMF fm YOU MADE MY DAY!

6 comments:

  1. łoooo gratulacje :* a zdjęcie zajebiste, że tak powiem. świetne. takie hm z charakterem :D

    ReplyDelete
  2. Wow w takim razie gratuluję, też tak chcę xD ;D

    ReplyDelete
  3. Sorry troche bylam nie ogar wczoraj % xd

    ReplyDelete

Dziękuję za każdy komentarz! Jest to dla mnie ogromną motywacją do dalszej pracy. Jeśli blog Ci się spodobał zapraszam do obserwacji :)