21 April 2013

Take a snap !

Nie odkryję Ameryki, kiedy powiem, że słoneczko znowu do nas wróciło. Od razu jakoś prościej robi się rzeczy, na które wcześniej nie miało się weny, albo po prostu ochoty. Już wczoraj, mimo że było troszkę chłodniej wbiłam się w moje treningowe spodenki i wyszłam na małą przebieżkę. Jakoś tak się lepiej funkcjonuje, kiedy się człowiek rozrusza :)
Trafiłam ostatnio na fajną stronkę do przerabiania zdjęć, a że nudziło mi się wczoraj wieczorem przepotwornie postanowiłam się pobawić. Jest ona o tyle fajna, że można tam przerabiać zarówno cyknięte wcześniej snapshoty, jak i zdjęcia wybrane z dysku. Zdaję sobie sprawę, ze takich stronek w internecie jest masa, ale ta ja jakoś szczególnie przypadła mi do gustu. Nakładanie różnych efektów to na prawdę dobra zabawa. :)Trochę outfit z dziś


 Od kilku dni mam ochotę na zakup okularów przeciwsłonecznych. Jazda autkiem w pełnym słońcu to porażka, kiedy nie jest się dość wysokim, żeby sięgać do tego ustrojstwa, które powinno chronić oczy przed promieniami. Może nawet jeszcze dzisiaj się po nie wybiorę :)

4 comments:

 1. Tak sobie tylko przypomniałam, że mi nowe okulary też by się przydały... :D
  Słońce jest, ale w końcu jest to "normalna wiosna" - bez 25 stopni w cieniu etc. ;)

  ReplyDelete
 2. wow, czad! rzeczywiście. nie dość, że fajne zdjęcie, to fajny efekcik :3 pobawię się.

  ReplyDelete
 3. Lubię te stronki :) też znam kilka, ale warto znać jeszcze jedną, każda ma jakieś inne opcje :)
  Pierwsze zdjęcie takie seksi! <3

  ReplyDelete
 4. Lubię bawić się w przerabianie zdjęć :) ostatnio szukałam właśnie jakiejś aplikacji, która umożliwi dodawanie takich aplikacji do zdjęć, ale nic nie znalazłam, także spadłaś mi jak z nieba :D

  ReplyDelete

Dziękuję za każdy komentarz! Jest to dla mnie ogromną motywacją do dalszej pracy. Jeśli blog Ci się spodobał zapraszam do obserwacji :)