05 May 2013

Everyday I'm Shufflin' !

Po długiej przerwie again powracam, tym razem chyba bardziej na stałe. Spowodowane to było lekkim odcięciem od świata w trakcie majówki, kiedy to buszowałam po górach, ale o tym jutro.
Dzisiaj o tym, jak zostałam zaskoczona w czwartek, kiedy to robiłam za wieszak dla bardzo ucieszonych z tego powodu dzieciaków podczas jednej z wycieczek. Udało mi się wyswobodzić rękę i odebrać połączenie w jedynym miejscu z zasięgiem więc ten, kto dzwonił miał ogromne szczęście. Okazało się jednak, że to nie osoba, która się do mnie dodzwoniła była szczęśliwcem, tylko ja, ze względu na to, że odebrałam - w innym razie moja paczka tułałaby się gdzieś w wozie u przemiłego pana z upc. Na szczęście do tego nie doszło, a uprzejmy kurier zgodził się zostawić ją u mojej cioci. Odebrałam ją zaraz po moim przyjeździe do domu i... piszczałam, skakałam, niemalże płakałam - bo to była paczka na którą czekałam najbardziej!Cali <3

Tak! RMFka mnie nie zawiodła i tak oto mogę się cieszyć zielonym maleństwem! Jestem pewna że będziemy nierozłączni :)
Podsumowując: informację, że wygrałam dostałam 19 kwietnia, data nadania paczki to 30 kwietnia (pewnie przez procedury), doszła do mnie 2 maja. Radiu RMF fm naprawdę można wierzyć :)

Polecam kliknąć na zdjęcia - większe wyglądają lepiej :)

15 comments:

 1. piękne :D i jeszcze raz gratuluje ;d

  ReplyDelete
 2. Kurcze zawsze chciałam coś wygrać ;p

  ReplyDelete
 3. łooo fajny :3 tylko szkoda, że nie ma wyświetlacza :C

  ReplyDelete
 4. Gratuluję! :) Gdybym dostała taką paczkę, to również piszczałabym, skała i robiła różne szalone rzeczy z radości. Ale niestety moje szczęście do wygranej zwykle jest bardzo małe, więc na razie dalej mogę wierzyć w cuda :)

  ReplyDelete
 5. Cali! ♥ fajny ten iPod :3 ja jednak wole wiekszy sprzet :D

  ReplyDelete
 6. świetne jest :D i jeszcze ten zieleń <3 zazzdroszczę !

  ReplyDelete
 7. Jak masz ładną cerę, to nie ma po co używać :*
  a ipod śliczny, ma super kolorek

  ReplyDelete
 8. Gratuluję i zazdroszczę! Od dawna noszę się z zamiarem kupienia jakiegoś odtwarzacza mp3, a te są szczególnie fajne i do tego kolorowe!

  ReplyDelete
 9. Gratuluję wygranej! Fajny ten Twój odtwarzacz, kolorystycznie taki w sam raz na wiosnę ;) Chociaż ja osobiście bym się chyba nie potrafiła przestawić na odtwarzacz bez wyświetlacza^^

  ReplyDelete
 10. Piękne zdjęcia robisz :) Fajny I-podziak, ja miałam kiedyś różowego creativa zwanego pieszczotliwie "różowym". Oddałam przyjaciółce, jak kupiłam sobie dobry telefon. Do dziś żałuję, mp3 to podstawa :)

  ReplyDelete
 11. ja mogę nie zdać polskiego, jeśli trafię na kogoś, kto sprawdza słowo w słowo z kluczem, bo nigdy nie sformułuję wypowiedzi tak, jak oni sobie tego życzą, chociaż sens jest ten sam.
  no ale matematykę tegoroczną wypadałoby zdać... tzn ja się o to nie martwię, ale słyszałam, że dla niektórych była bardzo trudna i podchwytliwa.

  ReplyDelete
 12. nie boisz się, że jak podałaś adres, to coś się może stać nieprzyjemnego? no ja bym się bała... ;D

  ReplyDelete
 13. haha, w takim razie polecam ten olejek, fajny jest :)
  no i zazdroszczę faktu bycia naturalną blondynką

  ReplyDelete
 14. Hej :)
  Piszesz świetne posty!:)
  Zapraszam Cię do siebie.
  Obserwujemy?:>

  ReplyDelete

Dziękuję za każdy komentarz! Jest to dla mnie ogromną motywacją do dalszej pracy. Jeśli blog Ci się spodobał zapraszam do obserwacji :)