19 April 2015

Wycieczkowo    No i w końcu dopadło i mnie. Choróbsko wstrętne i przebrzydłe, które zafundowało mi masę czasu na głupoty mniejsze i większe. Do tej pory przecieram oczy ze zdumienia kiedy orientuję się, że miałam czas, żeby nadgonić kilka seriali, pomalować paznokcie, wysypać pół brokatu na świeczkę, a nawet się polenić! Szok normalnie.
    Oprócz tego mam również chwilę na to, żeby zmobilizować się do obrobienia kilku zdjęć i w końcu coś tu do Was nastukać. A pierwsze w poczekalni z wielkim napisem 'DO NADROBIENIA' na drzwiach jest jeszcze świąteczna (kurde..., serio?!) wycieczka do Wrocławskiego ZOO. Ogólnie może i jestem dzieciuch ale podobało mi się max i jeśli ktoś jest fanem zwierzątek wszelakich i ma ochotę pooglądać je w naprawdę dowalonym afrykarium to polecam. Sawanna pełną gębą, nawet zapach podobny. Przeszklone ogromne akwaria dla pingwinów, masy ryb, płaszczek, a nawet gigantycznego żółwia wodnego to chyba największy rarytas z tej wycieczki.
   W ogólnym rozrachunku stwierdzam, że dużo lepiej jest tam jechać, kiedy jest naprawdę ciepło, a jeśli zgłodniejecie, a na pewno tak będzie, radzę omijać knajpę z masą mieczy, tarcz i herbów z daleka - jeśli ja się tam nie najadłam, to raczej nikt się nie naje. 
Pozdrawiam, ale nie całuję - coby nie rozsyłać zarazków i zapraszam na kilka ujęć:
Nawet takie miśki można spotkać w ZOO :)


16 comments:

 1. życzę zdrowia , interesujące to zoo, szczególnie ostatnie zdjęcie :):). Pozdrawiam:)

  ReplyDelete
 2. Zdjęcia są bardzo ładne. Ja uwielbiam chodzić do Zoo, chociaż zawsze jest mi smutno jak patrzę na te zwierzaki zamknięte w klatkach.
  niuntis.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. Cudowne zwierzaczki, zwłaszcza dwa ostatnie :D Zdrowiej szybko, bo jutro poniedziałek! <3

  ReplyDelete
 4. eeeeeeeej... ja tez chce do zooo!! ale mi zrobilas ochotee

  zdrowiej ;**

  ReplyDelete
 5. Dawno u Ciebie nie byłam </3
  Poszłabym do Zoo!
  I sama jestem chora, łączę się w bólu :<

  ReplyDelete
 6. Piękne zdjęcia :-)
  Jaki masz obiektyw?

  ReplyDelete
 7. Ojj... przypomniałaś mi, że dawno nie byłam w ZOO. A nasze wrocławskie takie piękne jest... i afrykarium nam nowe wybudowali. Leniem trzeba być mojego pokroju, żeby jeszcze nie wpaść z wizytą. Tobie jednak życzę dużo zdrowia i gratuluję pomysłu wycieczkowego :)

  ReplyDelete
 8. przepiękne zdjęcia, aż chce się tam jechać :D
  mój blog ;)
  Pozdrawiam :D

  ReplyDelete
 9. Właśnie tam mamy jechać z klasą, jeśli się uda :) I mam nadzieję, że pojedziemy, skoro tak się tam wszystkim podoba. Chociaż takich "misiów" z ostatniego zdjęcia to chyba nie zobaczymy :)

  ReplyDelete
 10. Świetne zdjęcia! Uwielbiam tropikalne zwierzęta :D

  ReplyDelete
 11. byłam niedawno w poznańskim :) słoniarnia zrobiła na mnie wrażenie, bo wielka i słonie mają gdzie hasać :)
  od czasu do czasu trzeba poobcować z przyrodą i odwiedzić te piękne zwierzaki :)
  Pozdrawiam .

  ReplyDelete
 12. Widzę, że nie tylko ja miałam dłuższą przerwę ;-)

  ReplyDelete
 13. Ja uwielbiam wychodzić do zoo ;) to takie fajne miejsce.... czasami się tylko zastanawiam co same zwierzęta o tym myślą że są na uwięzi ale w sumie to te jednostki i tak by sobie na wolności nie poradziły a tak możemy oglądać je na żywo ;) i przynajmniej każde dzieck owie jak wygląda krokodyl czy lew. ...
  Pozdrawiam i zapraszam również do mnie: www.homemade-stories.blogspot.be

  ReplyDelete

Dziękuję za każdy komentarz! Jest to dla mnie ogromną motywacją do dalszej pracy. Jeśli blog Ci się spodobał zapraszam do obserwacji :)