06 March 2013

Złośliwość Poczty Polskiej

Zdecydowanie się dzisiaj nie wyspałam. Dobrze, że jest już tak cieplutko, to przynajmniej zmęczenie nie dawało się mocno we znaki. Znowu z zaciśniętymi piąstkami i oczami niczym pięciozłotówki wyczekiwałam charakterystycznego dźwięku otwieranej furtki, co miałoby oznaczać, że listonosz zawitał i zaraz wręczy mi moje cudo. Niestety kolejny dzień z rzędu się przeliczyłam... Teraz już mi wszystko jedno niech przychodzi kiedy chce, byleby przed warsztatami.
W końcu zebrałam się, żeby po raz kolejny zawitać na komendę i tym razem zdeterminowana powiedziałam sobie, że będę czekać tyle, ile będzie trzeba. To było genialne z mojej strony, gdyż spędziłam tam 3 h prawie usypiając, ale z miłym akcentem na koniec, gdyż Pan Policjant u którego składałam zeznania dotyczące mojego skradzionego telefonu był na prawdę genialny. Już zostałam poinformowana, że jak złożę w końcu papiery do policji, to osobiście już zaczyna mi szykować biurko obok siebie! Oprócz poczty denerwuje mnie jeszcze serwis Paypal, który stroi sobie chyba żarty, każąc czekać na zaksięgowanie pieniędzy pół tygodnia. Masakra.

7 comments:

 1. dziękuję za miły komentarz, mam nadzieję, że Ci się u mnie spoddobało na tyle, żeby zaobserwować i wpadać częściej ;))

  ReplyDelete
 2. Dzięki za odwiedzinki, powiem szczerze ze faktycznie w miłości liczy się coś innego niż tylko fizyczność;) o ile to prawdziwa miłość;p cieszy mnie fakt ze masz takie podejście do niepełnosprawności, oby coraz więcej ludzi dzieliło Twoje zdanie na ten temat;) OBY!:)
  Nie wiem czy dobrze zrozumiałam , ale złożyłaś papiery do policji? mam brata który w ten sam sposób właśnie już jest na szkółce policyjnej w Szczytnie, szepnę tylko ze to nie jest taka łatwa procedura przyjęcia jak mogłoby się wydawać.. ale DASZ RADE! wierze w Cb!
  Pozdrawiam i obserwuję bo jestem ciekawa dalszych postów na ten temat!:))

  ReplyDelete
 3. Ja tam się tylko cieszę, że nie korzystam z PayPala to dużo osób na niego narzeka...

  ReplyDelete
 4. Wybierasz się do policju? WOOOW. Ja bym odpadła na testach sprawnościowych, że nie wspomnę o psychologicznych xD

  ReplyDelete
 5. no skąd ja to znam ;p . ladne zdjęcie :D:)

  ReplyDelete

Dziękuję za każdy komentarz! Jest to dla mnie ogromną motywacją do dalszej pracy. Jeśli blog Ci się spodobał zapraszam do obserwacji :)