29 August 2014

Day off!

   Nadszedł ten piękny dzień! Iście letnia pogoda z palącym słońcem na czele, to dziś akurat czynnik drugorzędny. W końcu doczekałam się tego momentu, kiedy mam CZAS tylko i wyłącznie DLA SIEBIE! Ostatnio na okrągło narzekałam na to, że mam masę planów i zero czasu na ich realizację. Chyba jednak cośtam u góry dobrze działa, bo wszystko ułożyło się jak należy.
Dzisiejszy dzień miał wyglądać jednak nieco inaczej. Przewalacz nr 1, który dziś wyjątkowo jest usprawiedliwiony musiał odwołać nasze spotkanie. Okazało się niestety, że Żancia została zapędzona do roli SuperNiani i spędzi cały dzień ze swoim bratankiem. Z 'nadmiarem' czasu poradziłam sobie doskonale zaczynając od 40 minut pod prysznicem peelingując, maskując i kremując wszystko co się tylko da! Resztę dnia spędzę na porządkach i kilku innych zajęciach. Nie będę jednak siedziała do późna, bo jutro z samego rana jadę do Roberta pomóc mu w zakupach i przy okazji skoczymy na urodzinowe lody!
   Zauważyłam, że większość z Was żegna już wakacje postami typu 'back to school'. Ja do rozpoczęcia zajęć mam jeszcze miesiąc i żadne z przyborów szkolnych, czy outfitów na rozpoczęcie nie są mi potrzebne. Nie mniej jednak patrząc w sklepach na te wszystkie piękne zeszyty, karteczki, długopisy i ołówki totalnie nie mogę się im oprzeć, w szczególności zeszytom! Mimo, że szkoła już za mną, na pewno je do czegoś wykorzystam!
A Wy zaczęliście już przygotowania do września?
Biedronka 3zł

Biedronka 3zł


7 comments:

 1. Tęsknisz za kimś?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Za moim chłopakiem! Nie lubię się z Nim rozstawać :)

   Delete
 2. ten zeszyt z Biedronki jest mega! :)

  ReplyDelete
 3. kiedy kupowalas zeszyty w biedronce? sliczne sa..

  ReplyDelete
  Replies
  1. W tym tygodniu w czwartek, ale w sklepach były już od poniedziałku :)

   Delete
 4. bardzo fajnie piszesz, z chęcią się czyta;)

  ReplyDelete
 5. Mam ten pierwszy zeszycik!
  Dziękuję za opinię na temat filmiku. ;) Do jego wykonania użyłam AVS Video Editor, ale jeszcze w pełni nie rozgryzłam tego programu.

  ReplyDelete

Dziękuję za każdy komentarz! Jest to dla mnie ogromną motywacją do dalszej pracy. Jeśli blog Ci się spodobał zapraszam do obserwacji :)