22 August 2014

Meetings!

   Ostatni czas jest bardzo owocny(bananowy!) w spotkania, na co absolutnie nie mogę narzekać. Wręcz przeciwnie - wywołuje to ogromny uśmiech na mojej małej buzi, co swoją drogą musi wyglądać komicznie. Począwszy od szybkiego kursu z Żancią po sklepach i drogeriach w poszukiwaniu rzeczy - kosmetyków głównie - na czekające nas imprezy, przez naprawdę dobrą kawę w MC i ploteczki z Ewelajną (która jest jedną z trzech osób, które w ogóle na ten napój potrafią mnie namówić), po mojego wspaniałego mężczyznę, z którym mam szczęście spotykać się ostatnio co wieczór.
Dziś jednak ulegnie to trochę zmianie. Niestety paznokcie weselno-osiemnastkowe same się nie zrobią, dlatego dzisiejszy wieczór zarezerwowany jest dla mnie, Żanci i... małego brzdąca, który mam nadzieję swoje pazurki będzie trzymał od wszelkich lakierów z daleka.
Niestety jak wszem i wobec wiadomo - najpierw praca później przyjemności, dlatego zmykam do swoich zajęć. Wy możecie się pochwalić swoimi planami na nadchodzący weekend!

Selfie z Ewelajną :)
Zestaw na dzisiejszy wieczór!

5 comments:

 1. Mam nadzieję, że pokażesz te pazurki ! ;D

  ReplyDelete
 2. Zestaw na wieczór zapowiada się świetnie, ciekawa jestem jakie paznokcie sobie wymyślisz. ;D
  Ja spędzę nadchodzący weekend z kuzynkami, które do mnie przyjadą. :)

  ReplyDelete
 3. Gdzie z tą twarzą do ludzi :o
  Kawunia <3 plotki <3 Ty <3 = miłość !
  Ba na na na na !
  Sobota w pracy, a niedziela paznokcie :D love it !

  ReplyDelete
 4. Spodobal mi sie Twoj bloh i chetnie bede obserwowac :) niestety nie moge dodac, bo mam max :( Ja planuje dzisiaj sie spoykac z clopakiem, ale cos pada deszcz :((

  ReplyDelete

Dziękuję za każdy komentarz! Jest to dla mnie ogromną motywacją do dalszej pracy. Jeśli blog Ci się spodobał zapraszam do obserwacji :)