06 March 2015

Funny pillow


   

   Brawo! Dziś, na dzień przed 'dedlajnem' nagle uświadomiłam sobie, że jednak notatki podane przez nauczyciela niekoniecznie mi pasują, bo mają za mało informacji, dzięki czemu poszukuję właśnie informacji o kwasie arachido(y)nowym - nie ma to jak dobrowolnie sobie jeszcze dokładać nie? Ach ta ambicja... dlaczego odwiedzasz mnie dopiero dziś, kiedy nie mam czasu na pierdoły?
   Jakiś czas temu znów zostałam obdarowana przez mamę mojego chłopaka. Jako, że uwielbiam wszystko co słodkie, miękkie i puchate ten prezent jak najbardziej przypadł mi do gustu! Mowa o poduszce w kształcie pieska (niektórzy twierdzą, że to krowa, lub świnka - tak, czy siak wygląda jak kluska). Nawet dziś przez przypadek znalazłam rasę uderzająco podobną do tego uroczego grubaska, bo chyba był właśnie wzorowany na bulteriera, chociaż pewności nie mam, bo może to jednak krowa?
Tak czy siak jest przeurocza i bardzo pomocna w nauce, a do tego świetnie ozdabia łóżko, w którym spędzę dziś większość czasu romansując z notatkami.
   Lubicie takie dodatki?
14 comments:

 1. Tuliłabym. Mi przypomina trochę hipopotama :D

  Zazdroszczę, nas niestety te kilometry dzielą. :(

  ReplyDelete
 2. Przeuroczy jest ten krowo-psiak :-))

  ReplyDelete
 3. Jak dla mnie to 100 procentowa krowa ;p
  Mam tak samo uwielbiam wszystko co słodkie, puchate i mięciutkie, to okropne i obawiam się, że nigdy z tego nie wyrosnę. Obawiam się, że będę babcią, która będzie się fascynować śmiesznymi skarpetkami i puchatymi poduszkami...

  ReplyDelete
 4. Nic nie wiem o kwasie arachido(y)nowym, ale znam to dążenie do perfekcji, jeśli jednak coś mi nie pasuje w jakiejś mojej notatce/wypracowanie/etc. :D
  Już sama nie wiem, jak można określić tę poduszkę... Pomyślałam, że może to jednak hipopotam, ale jednak nie ten kolor :P A zwierzaczek ma ogon? Może to ułatwiłoby identyfikację?

  ReplyDelete
 5. Krowa to chyba nie. Sprawdź czy ma wymiona. :D Dla mnie to też bliżej nieokreślone cóś. :D

  PS. Bycie perfekcjonistką nie sprawdza się kiedy planuje się coś we dwoje i nie wszystkie nasze wyobrażenia o imprezie się pokrywają. :D

  ReplyDelete
 6. świetna poduszka. ja mam w podobnym stylu poduszkę żabę i uwielbiam ją :D

  ReplyDelete
 7. Lubię wszystkie puszystodupne rzeczy. Jakbym miała taką podusię to o nauce nie mam mowy - drzemka obowiązkowo! :)

  ReplyDelete
 8. Jak dla mnie to jest takie połączenie krówki z psem! ;)
  Jest przeurocza, a to najważniejsze!

  ReplyDelete

Dziękuję za każdy komentarz! Jest to dla mnie ogromną motywacją do dalszej pracy. Jeśli blog Ci się spodobał zapraszam do obserwacji :)