21 February 2015

Kulisy meczu według Cheerleaders Bełchatów


   Cudowny poranek. Budzik wrzeszczy od 7 rano, szybki prysznic, stos kanapek nad którymi nie mało się natrudziłam(szyneczki, sałatki, ogóreczki, papryczka, cuda niewidy), żeby tylko nie zajrzeć przypadkiem do sklepu w trakcie zajęć i zatrzymać tą wstrętną, uciekającą gotówkę w portfelu, a kiedy ledwie otworzysz drzwi, żeby wyjść, nagle uświadamiasz sobie, że Twoje zajęcia są dopiero za tydzień. Daję okejkę i jadę z tematem, przecież nic się nie stało, oprócz tego, że cały mój organizm jest na mnie wściekły, za tą okrutną pobudkę grubo przed czasem. Chociaż kanapki były dobre.
   Kto z Łodzi, albo kto fanem SKRY Bełchatów, ten wie, że w czwartek na Atlas Arenie ograliśmy Włochy 3:1. Kto tam był niech się zgłosi, a kto nie był, ale pragnie poznać przygotowania do meczu od kulis zapraszam do dalszej lektury. Pomijam masę pojedynczych treningów, z których wychodzimy jak zdechlaki, ale żeby nie było - szczęśliwe zdechlaki. Już 4 godziny przed meczem wszystkie byłyśmy grzecznie zapakowane w autobus, później szatnia, szybka rozgrzewka i rozciąganie i już jesteśmy na parkiecie, żeby ogarnąć wszystko perfect. Nie ma miejsca na pomyłki, ale zawsze znajdzie się chwila na odrobinę szaleństwa. Z resztą nie ma co się rozpisywać - oglądajcie specjalną relacje, którą nakręciłyśmy dla wszystkich ciekawskich!


Specjalne podziękowania dla Domi, która pewnie siedziała nad montażem cały dzień :)
I kilka zdjeć :)


6 comments:

 1. super relacja, koniec najlepszy :D

  ReplyDelete
 2. Świetna relacja, uwielbiam patrzeć jak cheerleaderki tańczą :D
  Końcówka mega heheh :P

  ReplyDelete
 3. super filmik jak i zdjęcia, zawsze lubiłam oglądać cheerlederki :D

  ReplyDelete
 4. wyglądałyscie super ! ♥
  pozazdrościć formy ;)

  xoxo
  gertrama.blogspot.com

  ReplyDelete
 5. Relacja bardzo fajnie wyszła. ;) Kiedyś oglądałam mecz SKRY Bełchatów.

  ReplyDelete
 6. Gorące dziewczyny :D
  Przepięknie tańczycie ! :)

  ReplyDelete

Dziękuję za każdy komentarz! Jest to dla mnie ogromną motywacją do dalszej pracy. Jeśli blog Ci się spodobał zapraszam do obserwacji :)