24 February 2015

To już rok!

   Mam dosłownie pół godzinki zanim wyjadę do pracy. Oprócz tego, że jak głupia siedziałam całą noc  i pół dnia nad jedną kartką wszystko ze mną w porządku(oprócz pleców, które łupią mnie jak gdyby urodzinowi goście mieli śpiewać 200 lat...), koniec końców - udało się! 
(P.S. Kochanie wiem, że najprawdopodobniej przeczytasz to dopiero jutro, więc poproszę raz jeszcze zapewne - nie gniewaj się, podobno jak się kłamie w dobrej wierze, to nie kłamstwo.)
   Dzisiejszy post nieco chaotyczny, ze względu na to że zamiast siedzieć tutaj, siedziałam nad rysunkiem Nissana GTR R34, dla mojego Mężczyzny, z którym obchodzimy dziś okrągły ROK! 
Odnalezienie tej właściwej osoby jest trudne, tak mówią - ja twierdzę natomiast, że nie tylko znalezienie tej osoby w moim przypadku było banalnie proste(bo sama po mnie przyjechała), a i podchody nie były potrzebne. Po prostu jesteśmy Razem i już, tak po prostu, tak od roku. 
Nie słodzę więcej, sama lecę ogarnąć moje plecy z epoki dinozaurów na skakanie z dziećmi, a Was zostawiam ze zdjęciami.6 comments:

 1. Oj jak słodko!!! mi stuknie w kwietniu 2,5 roku !
  Szczęścia jeszcze więcej !! :)

  ReplyDelete
 2. Gratuluję, oby tak dalej! My jesteśmy ze sobą dopiero 4 miesiące, ale tak szybko minął ten czas, że czuję jakby to było tydzień temu, tak wiele cudownych chwil było od tamtej pory. Gdy kogoś poznajemy, wszystko się zmienia i jest cudowniejsze, oby było tak zawsze. :)

  ReplyDelete
 3. piękna z was para! gratuluję i powodzenia! :)))

  ReplyDelete
 4. Przeurocza z Was para! Życzę więcej tak wspaniałego, wspólnie spędzonego czasu! :)

  ReplyDelete
 5. Oby tak dalej! Ja zaraz bede miala 5rocznice, nie wiem kiedy to zlecialo:)

  ReplyDelete
 6. Gratulacje i bądzie dalej szczęśliwi razem:))

  ReplyDelete

Dziękuję za każdy komentarz! Jest to dla mnie ogromną motywacją do dalszej pracy. Jeśli blog Ci się spodobał zapraszam do obserwacji :)