23 February 2013

Zakupów szał!

 Rano mama zapytała mnie czy nie zawiozłabym moich sióstr na zakupy. Kiedy słyszę zakupy od razu świecą mi się oczy, więc oczywistą oczywistością było, że pojadę. Dojechaliśmy do docelowego miejsca, którym był Focus, który... wyglądał co najmniej jak lunapark, albo inne miejsce licznie okupowane przez dzieciaki. Powodem tak wielkiego zainteresowania szkrabów centrum handlowym w sobotnie południe była Świnka Peppa, która dziś była na wyciągnięcie ich małych łapek. Postanowiliśmy więc zacząć zakupy od drugiego końca centrum, w którym było troszkę spokojniej.
Mam kilka ulubionych markowych sklepów z odzieżą, ale na samym szczycie obok Zary i Bershka'i (haters gonna hate - wiem jak to napisałam i zrobiłam to z pełną premedytacją) znajduje się Stradivarius. Zaglądam tam za każdym razem, kiedy jestem w centrum i wręcz biję głową w mur, gdy widzę ceny na metkach... Na szczęście wszędzie kiedyś musi nastać czas przecen i tak oto dzisiaj miałam okazje zakochać się w jednej z takich przecenionych rzeczy!

Mała czarna.
(zdaje sobie sprawę, że buty nie pasują, ale nie noszę zimą szpilek w torebce :)

W trakcie mierzenia i kupowania sukienki zaginęła nam w akcji najmłodsza siostra. A skoro nie było jej z nami mogła być tylko w jednym miejscu... - zło największe dla fanów wszystkiego co małe ładne i estetyczne - w Empiku. Oczywiście zaczęłam miotać się po salonie z przeświadczeniem, że 'ja muszę i potrzebuję' i skończyło się na tym, że wyszłam z małym słodkim pudełeczkiem, któremu po prostu nie mogłam się oprzeć!


Empik 3,99 ,- (po przecenie -50%)

Dzieciaczki tak oblepiły dużą świnkę, że mi została ta mniejsza :P


Oprócz tego byłam jeszcze na małych zakupach w Rossmannie, ale o tym później.

A Wam jak minęła sobota? :)

14 comments:

 1. Ale śliczna sukienka i przeurocze pudełeczko!
  Chyba to faktycznie jakaś ogólnopolska akcja unieszczęśliwiania studentów ;d

  ReplyDelete
 2. widziałam Cię lamusie w empiku :D

  ReplyDelete
 3. Super sukienka. ;-) I to pudełko rewelacyjne, do kiedy trwają te wyprzedaże? ;p

  ReplyDelete
 4. Może i jestem dziwna, ale ja zakupów nienawidzę ;p A w tych dwóch sklepach, które wymieniłaś praktycznie nic mi się nie podoba, a ceny to już w ogóle inna sprawa ;D Cóż - podobno o gustach się nie dyskutuje :)

  ReplyDelete
 5. Świetna sukienka, inne przedmioty też fajne. Lubię takie zakupy:)
  Mi sobota minęła na pisaniu pracy magisterskiej, więc średnio ciekawie, ale za to szybko...
  Pozdrawiam.

  ReplyDelete
 6. coraz więcej widzę tych pięknych pudełeczek, kurczaki, też chce takie! :(

  ReplyDelete
 7. na okienkach zaszaleję :D omg, pragnę wręcz wydać nieprzyzwoite pieniądze na dobrą kieckę i jeszcze lepszą bieliznę ;3

  ReplyDelete
 8. kupiłaś w koncu tą sukienkę czy nie ?

  ReplyDelete
 9. kupiłaś w koncu tą sukienkę ?

  ReplyDelete
 10. ja to bym się bała zbliżyć igłę do mojego oka, za duża ze mnie niezdara ;p

  haha śmiać mi się zachciało jak przeczytałam o empiku jako zmorze i pudełeczku jako zakupie.. zrobiłam wczoraj dokładnie to samo! xd

  ReplyDelete

Dziękuję za każdy komentarz! Jest to dla mnie ogromną motywacją do dalszej pracy. Jeśli blog Ci się spodobał zapraszam do obserwacji :)