28 February 2013

Czarnuchy i inne sprzęty

Mój laptop jak wszem i wobec wiadomo zwany czarnuchem służy mi (i nie tylko mi, bo miał jeszcze jednego posiadacza przede mną) już od 2 lat i od tego czasu działał sobie na jednym systemie operacyjnym, bez zaglądania w wnętrzności czy inne tego typu drastyczne sceny. Kiedy wybudzanie z hibernacji owego małego czarnego zaczęło trwać dużej niż 2 min wpadłam na genialny pomysł - postaw system jeszcze raz!  Oczywiście nie ja sama, bo nie będę się brała za przeinstalowywanie systemu kiedy z wrzuceniem do gry spolszczenia mam problemy. Całą brudną robotę odwala ktoś bardziej kompetentny (czyt. Mój Mężczyzna). Ludowa prawda głosi, że jak czarne to kradnie i rzeczywiście - to czarne kradnie czas i dodatkowo szarpie nerwy, żądając hasła do BIOSu, którego nikt nie zakładał (magia...).
Tym przydługim wstępem chciałam Was poinformować, że zostałam pozbawiona na jakiś czas  mojego kochanego sprzętu, w związku z czym konieczne było przerzucenie się na stary wysłużony komputer, który doprowadza mnie do szału, ale przynajmniej ma ładną klawiaturę.


Po lekkim tuningu 

Nawet marna namiastka 'obrabiania' zdjęć na tym sprzęcie jest katorgą...


Mam nadzieję, że  to nie potrwa długo.9 comments:

 1. myślałam, że masz w kompie podświetlane literki, żeby w nocy było wygodniej pisać - to by było spełnienie moich marzeń <3

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak, miałam letnią na myśli xD nevermind, wyjdę na jeszcze większego kujona xD
   Och, podświetlana klawiatura to moje marzenie. Największe :D no nie, przesadziłam. Ale ścisła czołówka :D

   Delete
  2. Ależ po co podświetlane do pisania w nocy, jak można pisać bez patrzenia na klawiaturę? :P

   Delete
 2. I hope you can fix your computer! My notebook f*** the battery. It's horrible ...

  ReplyDelete
 3. a ja jestem najszczęśliwszym człowiekiem od kiedy używam laptopa ;D

  ReplyDelete
 4. a ja jestem mega szczęśliwa odkąd używam laptopa ;D

  ReplyDelete
 5. hahah, jaka fajna klawiaturka :3 no to nie wykrzywiajcie, tylko patrzcie jak jest xd

  ReplyDelete
 6. Podświetlana klawiatura to największe cudo komputerowe jakie widziałam (z serii tych na które mnie stać, chociaż w tym przypadku było stać moich przyjaciół) - sama takową posiadam.

  ReplyDelete

Dziękuję za każdy komentarz! Jest to dla mnie ogromną motywacją do dalszej pracy. Jeśli blog Ci się spodobał zapraszam do obserwacji :)